Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce

Kontakt

Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce

Ul. Gen Józefa Dwernickiego 6/4

31-530 Kraków

NIP: 676-22-44-531

Adres do korespondencji:

ul. M. Langiewicza 2/5,

61-502 Poznań


E-mail: biuro@joga.org.pl

Sprawy organizacyjne, zapytania o procedury Stowarzyszenia

Telefon: +48 881 776 339

czynny w dniach poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 11-15, środa w godz. 14-17

 

  • Prezes zarządu (administracja): Monika Salitra - monika.salitra@joga.org.pl
  • Wiceprezes zarządu (finanse): Anna Jadko - anna.jadko@joga.org.pl
  • Członek zarządu (Public Relations, promocja i marketing): Małgorzta Skórska - malgorzata.skorska@joga.org.pl
  • Członek zarządu (akcie charytatywne, sieć szkół jogi Iyengara): Romek Grzeszykowski - romek.grzeszykowski@joga.org.pl
  • Członek zarządu (koordynacja egzaminów, szkolenia egzaminacyjne): Tomek Pyrzewicz - tomek.pyrzewicz@joga.org.pl
  • Komitet techniczny: komitet.techniczny@joga.org.pl
  • Komisja Etyki (skargi): komisja.etyki@joga.org.pl
  • Egzaminy: egzaminy@joga.org.pl
  • Sklep internetowy (zamówienia, sprzedaż) i faktury: sklep@joga.org.pl
  • Problemy techniczne na stronie www: admin@joga.org.pl

 

 

Możesz wysłać wiadomość korzystając z poniższego formularza.
Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Pola oznaczone gwiazdkami (*) są obowiązkowe.
captcha Refresh